caritas 1 p

Aktualności 2012/2013

Konkurs "LOLEK. Wybieramy najlepszego kolegę"

WładysławW drugiej edycji konkursu  „LOLEK. Wybieramy najlepszego kolegę - naśladowcę ucznia wadowickiego gimnazjum – Karola Wojtyły” w roku szkolnym 2012/2013 zostali nominowani:

 • Błażej Gniadek (IIa)
 • Tymek Buniak (IIb)
 • Agnieszka Król (IIIa)
 • Marta Kapałka (IIIb)
 • Teodor Widerski (IVa)
 • Julia Wyka (IVb)
 • Konrad Tomczyk (Va)
 • Władysław Sokołowski (Vb)
 • Karolina Szczygieł (VI)


Zwycięzcą konkursu i zdobywcą tytułu LOLEK został Władek Sokołowski z klasy VB.

Czytaj więcej: Konkurs "LOLEK. Wybieramy najlepszego kolegę"

"Prawo, Ratownictwo, Bezpieczeństwo" V edycja

ratownictwoZ radością informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum w składzie: Katarzyna Małek (3A), Kaja Słonina (3A) oraz Tomasz Maurek (2C) zajęli I miejsce w tegorocznej V. edycji konkursu PRAWO, RATOWNICTWO, BEZPIECZEŃSTWO organizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa i Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej.
 
Opiekun konkursu: p. Agnieszka Majcher

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

koniec roku 2013W piątek o godzinie 8.30 uczniowie z wychowawcami przechodzą na Mszę św. do Bazyliki
św. Floriana na godzinę 9.00.
W Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącym można umawiać się z uczniami przed Bazyliką.
 
Po Mszy św. rozdanie świadectw w klasach.

Informujemy, że odbiór świadectw dojrzałości odbędzie się 28 czerwca (piątek) od godziny 8.00 w sekretariacie szkoły.

Ks. Dyrektor

Najlepsi czytelnicy w roku szkolnym 2012/2013

bibliotekaNajlepsi Czytelnicy  w Szkole Podstawowej

1. DOMINIK KAŹMIERCZAK   VA 2. KAROL PACIA  VA 3. IGNACY JANUSZEK   VA 4. ESTERA JĘCEK  VA 5. MICHAŁ PORĄBKA V A 6. DOMINIK KAŹMIERCZAK   VA 7. KAROL PACIA  VA 8. IGNACY JANUSZEK   VA 9. ESTERA JĘCEK  VA 10. MICHAŁ PORĄBKA  V A 11. KAROLINA SZCZYGIEŁ  VI 12. ELŻBIETA PUTO  VI 13. JAGODA PIRÓG  IIB 14. OLA GRADOWSKA  IIB 15. KAROLINA PORĄBKA  IA  &  KAROL GRAFF  IIB

p. Anna Wątroba i p. Iwona Szczerbowska
Czytaj więcej: Najlepsi czytelnicy w roku szkolnym 2012/2013

Pierwsza Komunia Święta 2013

Pierwsza Komunia Święta 2013 r.

Na ten dzień uczniowie klas drugich czekali bardzo długo. 19 maja 2013 roku po raz pierwszy przyjęli Pana Jezusa w Komunii Świętej. To był bardzo piękny, słoneczny, wzruszający dzień.  Do Bazyliki Świętego Floriana przybyło mnóstwo osób, aby wspólnie z dziećmi świętować to ważne wydarzenie. W niejednym oku zakręciła się łza, kiedy dzieci prosiły rodziców o błogosławieństwo,  a także kiedy podchodziły do ołtarza – przejęte, uroczyste, z czystymi serduszkami. Ten dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci – w pamięci dzieci, ich rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.

                                                                      p. Anna Mroczko

Tydzień zdrowego żywienia

Tydzień zdrowego żywieniaW ramach majowego „Tygodnia Zdrowego Żywienia” w szkole podstawowej odbywały się konkursy, turnieje oraz zdrowe i smaczne wspólne drugie śniadania w klasach. W Tydzień Zdrowego Żywienia zaangażowało się wielu uczniów, wręczono też wiele nagród.


p. Hanna Perdenia i p. Małgorzata Nizio

Czytaj więcej: Tydzień zdrowego żywienia

Szkolny piknik 2013

Piknik 2013Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji PIKNIKU SZKOLNEGO. Dzięki zaangażowaniu Rodziców, Nauczycieli i naszych Uczniów przeżyliśmy wspólnie niezapomniany czas. BÓG ZAPŁAĆ za ofiarę złożoną w czasie Mszy św. (1258,8 zł), która zostanie przeznaczona na remont kaplicy pod chórem.

ks. Dyrektor
Foto: p. Agata Pałys-Suchorab

Czytaj więcej: Szkolny piknik 2013

Mamy wśród naszych uczniów Króla Strzelców!

Turniej Sportowy Związku Samorządów Szkół KatolickichGimnazjakiści uczestniczyli w Turnieju Sportowym Związku Samorządów Szkół Katolickich, który odbył się w sobotę 18 maja w Publicznym Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów w Krakowie Nasi uczniowie zajęli 3. miejsce w klasyfikacji generalnej, zdobywając 3. miejsce w turnieju siatkówki i 1. miejsce w turnieju piłki nożnej oraz tytuł Króla Strzelców, który został przyznany Krzysztofowi Kozikowi z 3B. Zwycięzcom i zawodnikom zaangażowanym w rozgrywki GRATULUJEMY! Dziękujemy Kibicom, którzy stawili się w sobotę, aby wspierać drużyny naszej szkoły.
                           

Samorząd Uczniowski Gimnazjum

Czytaj więcej: Mamy wśród naszych uczniów Króla Strzelców!

Modlitewne Jerycho

plakat-jerycho

 „Spójrz, ja daję w Twoje ręce Jerycho wraz z jego królem i dzielnymi wojownikami"
Joz 6, 2

Nieustająca modlitwa przez sześć dni i sześć nocy przed najświętszym sakramentem w intencji Nowej Ewangelizacji Krakowa i Nowej Huty
http://www.jerycho.jestem.net.pl/
"JERYCHO" - Czerwiec 2013. Kościół "ARKA PANA" Nowa Huta - Bieńczyce. Kaplica Pojednania.

 

Finał III Ogólnopolskiego Konkursu "Radość Pisania"

radosc pisania1Z przyczyn organizacyjnych ulega zmianie termin
Finału III Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Radość pisania”

Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Radość pisania”
odbędzie się 21.06.2013 o godz. 12.30 w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym
im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie przy ul. Pędzichów 13.
Na Finał zapraszamy wszystkich uczestników Konkursu. Lista finalistów poniżej.

 Protokół z Finału III Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Radość pisania"

Czytaj więcej: Finał III Ogólnopolskiego Konkursu "Radość Pisania"

Piknik już w niedzielę!

zapr piknik 06 2013Dziękujemy wszystkim ochotnikom przygotowującym piknik. Wciąż jednak jest nas mało, dlatego prosimy o szybkie przesyłanie zgłoszeń. Zapraszamy Panów do pomocy technicznej w niedzielę o godz. 10.00 rano na czas ok. 2 godzin, jak również po pikniku, tj. ok. godz. 19.00 na czas ok. 1 godziny. Osoby przygotowujące wypieki do sprzedaży prosimy o zgłoszenie się do namiotów sprzedażowych w niedzielę, najpóźniej ok. godz. 14.45.

Pozdrawiamy i cieszymy się na spotkanie w najbliższą niedzielę.

Rada Rodziców

Meldujemy wykonanie zadania!

kosiarz2W ostatnią sobotę od godziny 10.00 mała, ale bardzo sprawna grupa ok. 25 osób w wieku od 2 do 50 lat, podjęła się przygotowania parku na niedzielny piknik. Z przyjemnością i satysfakcją informujemy, że zadanie zostało wykonane! Szczególne podziękowania kierujemy do kosiarzy, którzy nie szczędzili swojego potu i benzyny. Dla najmłodszych ochotników mamy małe upominki do odebrania podczas pikniku.

Dziękujemy i do zobaczenia w niwdzielę o godz. 15.00.

Rada Rodziców

Czytaj więcej: Meldujemy wykonanie zadania!

Odpust w naszej kaplicy

odpustW piątek 7 czerwca, w Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa w szkolnej kaplicy przeżywaliśmy odpust. O godz. 8.20 odbyła się uroczysta Eucharystia, której przewodniczył ks. Prałat Grzegorz Szewczyk - Proboszcz parafii św. Floriana. Uczniowie zaangażowaniem i radosnym śpiewem wyrażali swoją miłość do Bożego Serca. Po Mszy św. Ksiądz Dyrektor rozdawał cukierki odpustowe.

p. Anna Kita i s. Danuta

Strona 1 z 10

Rozkład dzwonków

 • 0 7.30 –  8.15
 • 1 8.20 –  9.05
 • 2 9.15 – 10.00
 • 3 10.10 – 10.55
 • 4 11.10 – 11.55
 • 5 12.05 – 12.50
 • 6 13.00 – 13.45
 • 7 14.05 – 14.50

Kalendarz roku szkolnego

Zimowa przerwa świąteczna: 23.12.17-1.01.18
Ferie zimowe: 12-25.02.18
Rekolekcje dla SP: 03.18
Rekolekcje dla G i LO: 20 i 21.03.18
Wiosenna przerwa świąteczna: 29.03-3.04.18
Zakończenie roku szkolnego: 22.06.18

Harmonogram zebrań rodziców

 • 21 września 2017
 • 16 listopada 2017
 • 25 stycznia 2018
 • 15 marca 2018
 • 24 maja 2018

Joomla gallery by joomlashine.com

Kcecak Logo Show

Gościmy

Odwiedza nas 158 gości.

www.opoka.org.pl

Ważne telefony

 • 12-634-50-50   szkoła
 • 12-634-55-33   księgowość
 • 12-634-55-35   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 • 12-634-30-57   faks
 • więcej...
Początek strony