caritas 1 p

GimnazjumZłota Księga

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2016/2017

Klasa 1A: Graca Aleksandra, Kapałka Marta, Kuchnia Gabriela
Klasa 1B: Gurba Anna, Klimkiewicz Dawid, Kwaśniewska Maria
Klasa 1C: Banach Bartosz, Salisz Matylda, Sołtys Hanna
Klasa 2A: Ciurej Jan, Kowal Emilia, Maciaszek Julia, Morawski Maciej, Sapała Ewelina, Sot Zuzanna
Klasa 2B: Niedźwieńska Alicja, Nowak Antonina, Kozyra Zofia, Kucharczyk Kinga, Rakoczy Magdalena, Skierkowski Szymon, Zaremba Antoni, Żak Radosław
Klasa 2C: Grzegorek Martyna, Gurba Barbara, Mondzik Maria, Pugowski Aleksander, Stronias Anna, Wajs Aleksandra
Klasa 3A: Sołtys Zofia, Waliszewski Marcin
Klasa 3B: Balcerowski Jan, Dziedzic Martyna, Fendrych Aniela, Filipek Martyna, Rząsa Miriam
Klasa 3C: Gołdasz Aleksandra, Kmiecik Wojciech, Kokot Bartłomiej, Konik Marcelina, Sobczyszyn Katarzyna, Wójtowicz Andrzej, Strakowska Agnieszka, Miriam Rząsa

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2015/2016

1A: Derbisz Paweł, Maciaszek Julia, Morawski Maciej, Sapała Ewelina
1B: Nowak Antonina, Zych Zofia, Żak Radosław
1C: Adamowicz Zuzanna, Grzegorek Martyna, Gurba Barbara, Wajs Aleksandra
2A: Porąbka Michał, Marcin Waliszewski
2B: Balcerowski Jan, Dziedzic Martyna, Fendrych Aniela, Filipek Martyna, Rząsa Miriam, Zawicka Iga
2C: Kokot Bartłomiej, Wójtowicz Andrzej
3A: Bogusz Alicja, Weronika Król; Rekuć Aleksandra, Rosa Zuzanna
3B: Daniek Justyna, Marczewska Zuzanna, Włodarczyk Alicja
3C: Kozyra Justyna, Kufel Aleksandra, Pilch Michał, Rybak Julia, Sztaba Mikołaj, Wadowska Zuzanna

"Orły i sokoły" ze średnią 6,0 (nagroda Dyrektora - oprócz wpisu do Złotej Księgi): Sapała Ewelina (1A); Wójtowicz Andrzej (2C)

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2014/2015

Klasa IA: Marcin Waliszewski, Radosław Wilk, Katarzyna Surdy
Klasa IB: Martyna Filipek
Klasa IC: Bartłomiej Kokot, Andrzej Wójtowicz, Katarzyna Sobczyszyn
Klasa IIA: Natalia Biernat
Klasa IIB: Alicja Włodarczyk
Klasa IIC: Justyna Kozyra, Aleksandra Kufel, Jan Stobnicki, Mikołaj Sztaba
Klasa IIIA: Maria Grabiasz, Katarzyna Strakowska, Mateusz Wojnar
Klasa IIIB: Andrzej Włodarczyk, Weronika Wadowska
Klasa IIIC:

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2012-1013

Klasa 1A: Maria Grabiasz, Katarzyna Strakowska, Mateusz Wojnar
Klasa 1B:
Klasa 1C:
Klasa 2A: Anna Matysek, Eliza Mędrek, Aleksandra Nosal, Agnieszka Tużnik
Klasa 2B: Michał Barczyk, Mateusz Olszamowski, Aleksander Suchorab
Klasa 2C: Julia Kosałka, Karolina Werońska, Jakub Kwater
Klasa 3A: Helena Gacek, Emilia Migo, Justyna Pażusza
Klasa 3B: Anna Niemiec, Jakub Jęcek, Karolina Stępień

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2011/2012

Klasa IA: Matysek Anna, Mędrek Eliza, Nosal Aleksandra, Tużnik Agnieszka
Klasa IB: Barczyk Michał
Klasa IC: Kurzawa Ada
Klasa IIA: Gacek Helena, Migo Emilia
Klasa IIB: Jęcek Jakub, Niemiec Anna, Stępień Karolina
Klasa IIIA: Gruś Justyna, Hofman Anna
Klasa IIIB: Hoang Anna, Oleniacz Patrycja, Pacholarz Julia

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2010/2011

Klasa IA: Anna Hofman, Justyna Gruś
Klasa IB: Maria Miszczyńska, Anna Hoang, Barbara Dutka
Klasa IIA: Jan Derbisz, Iga Janecka, Adam Piekarczyk, Michalina Sarba
Klasa IIB: Paweł Zalecki
Klasa IIIA: Małgorzta Ziobro
Klasa IIIB: Joanna Cygan, Ewelina Litwin

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2009/2010

Klasa IA:Jan Derbisz, Iga Janecka, Adam Piekarczyk, Michalina Sarba, Maria Szarek
Klasa IB:Mirosław Migo, Katarzyna Słodowska, Paweł Zalecki
Klasa IIA:
Klasa IIB:Joanna Cygan, Paulina Dukała, Ewelina Litwin, Joanna Trela
Klasa IIIA:Michał Bylina, Katarzyna Łukaszewicz, Maciej Łobodziński, Paweł Łyżwa, Weronika Mencel, Marcin Narewski, Weronika Szymańska
Klasa IIIB:Anna Derbisz, Aneta Hoang, Krzysztof Mendrela, Dominika Werońska, Wiktoria Zapart

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2008/2009

Klasa IA:
Klasa IB:Ewelina Litwin, Joanna Cygan, Agnieszka Zając,
Klasa IIA:Katarzyna Łukaszewicz, Weronika Mencel, Weronika Szymańska
Klasa IIB:Agnieszka Hoang, Anna Derbisz,
Klasa IIIA:Aleksandra Dudzik, Patrycja Dyba, Zuzanna Jęcek, Maria Różańska,
Klasa IIIB:Katarzyna Cała, Martyna Gąsior, Kamila Konik, Alicja Kosałka, Agata Migdał.

Regulamin Złotej Księgi

Do Złotej Księgi Szkoły Rada Pedagogiczna wpisuje uczniów - na wniosek wychowawcy lub nauczyciela, który jest członkiem Rady, – którzy w danym roku szkolnym otrzymali w klasyfikacji rocznej lub końcowej wzorowe zachowanie i co najmniej bardzo dobre oceny z zajęć dydaktycznych.
Wpisem do Złotej Księgi Rada Pedagogiczna może wyróżnić również ucznia, który uzyskał wzorowe zachowanie, ale nie spełnia pozostałych kryteriów, uzyskał jednak inne, szczególnie wysokie, osiągnięcia wyróżniające go w społeczności szkolnej.

Joomla gallery by joomlashine.com

Kcecak Logo Show

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości.

www.opoka.org.pl

Ważne telefony

  • 12-634-50-50   szkoła
  • 12-634-55-33   księgowość
  • 12-634-55-35   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • 12-634-30-57   faks
  • więcej...
Początek strony