caritas 1 p

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym2015/2016

Klasa 1a: Natalia Sałek, średnia ocen 5,24 Kalina Bartuś, średnia ocen 5,19 Gabriela Pytel, średnia ocen 5,00
Klasa 1b: Daria Jończyk, średnia ocen 5,31 Joanna Wadowska, średnia ocen 5,00
Klasa 2a: Mateusz Olszamowski, średnia ocen 5,80 Krzysztof Surdy, średnia ocen 5,44 Aleksander Suchorab, średnia ocen 5,25 Karolina Sumera, średnia ocen 5,14
Klasa 2b: Jakub Kwater, średnia ocen 5,20 Angelika Olszówka, średnia ocen 5,00
Klasa 3b: Jakub Jęcek, średnia ocen 5.44

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2014/2015

Klasa 1a: Mateusz Olszamowski, Barbara Basiura, Krzysztof Surdy, Gabriela Toczek
Klasa 1b: Jakub Kwater, Karolina Kobiela
Klasa 2: Jakub Jęcek, Maria Werońska,  Weronika Werońska
Klasa 3a: Bartosz Przyłucki, Adam Wadowski
Klasa 3b: Jan Kwater, Agnieszka Koziołek, Paweł Ręka

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2011/2012

Klasa I:
Klasa 2a: Justyna Słonina
Klasa 3a: Mateusz Czub
Klasa 3b: Ewelina Guzik

Regulamin Złotej Księgi

Do Złotej Księgi Szkoły Rada Pedagogiczna wpisuje uczniów - na wniosek wychowawcy lub nauczyciela, który jest członkiem Rady, – którzy w danym roku szkolnym otrzymali w klasyfikacji rocznej lub końcowej wzorowe zachowanie i co najmniej bardzo dobre oceny z zajęć dydaktycznych.
Wpisem do Złotej Księgi Rada Pedagogiczna może wyróżnić również ucznia, który uzyskał wzorowe zachowanie, ale nie spełnia pozostałych kryteriów, uzyskał jednak inne, szczególnie wysokie, osiągnięcia wyróżniające go w społeczności szkolnej.

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2010/2011

Klasa 1a: Justyna Słonina
Klasa 1b:
Klasa 2a: Mateusz Czub
Klasa 2b:
Klasa 3a:
Klasa 3b:

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2009/2010

Klasa 1a: Mateusz Czub
Klasa 1b:
Klasa 2a:
Klasa 2b:
Klasa 3a:
Klasa 3b:

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2008/2009

Klasa 1a: Zuzanna Jęcek
Klasa 1b: Krzysztof Franczak
Klasa 2a: Monika Szydłowska
Klasa 2b:
Klasa 3a:
Klasa 3b: Ewa Chmielowiec, Kaja Chrenkoff

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2007/2008

Klasa 1a: Monika Szydłowska
Klasa 1b:
Klasa 2a:
Klasa 2b: Ewa Chmielowiec
Klasa 3a: Tomasz Kalita, Tomasz Konturek
Klasa 3b: Bartosz Kawaler, Jakub Wiśniewski, Tomasz Siemek

Joomla gallery by joomlashine.com

Kcecak Logo Show

Gościmy

Odwiedza nas 28 gości.

www.opoka.org.pl

Ważne telefony

  • 12-634-50-50   szkoła
  • 12-634-55-33   księgowość
  • 12-634-55-35   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • 12-634-30-57   faks
  • więcej...
Początek strony