caritas 1 p

Szkoła PodstawowaZłota Księga

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2016/2017

Klasa IVa: Antonina Czyba, Maja Łoziak, Karol Mirecki, Anna Miszalska-Jamka, Anna Skotniczna, Bartosz Wojciechowski
Klasa IVb: Hubert Czeliński, Natalia Frączek, Wojciech Kapałka, Jan Malinowski, Małgorzata Sołtys, Katarzyna Szczerbińska, Jagoda Tryjańska,
Klasa Va: Katarzyna Bednarczyk, Milan Kita, Hanna Sołtys
Klasa Vb: Weronika Graff, Marta Grzegorzyca, Stefan Szarek, Jan Wilkołek
Klasa VIa: Aleksandra Matysek, Martyna Szczęśniak
Klasa VIb: Oliwia Czarnek, Aleksandra Dousa, Aleksandra Gradowska, Karol Graff, Aleksandra Jędrzejczyk, Miłosz Kukuła, Julia Małecka, Maria Sokołowska, Madgalena Sorysz, Martyna Ziętkiewicz

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2015/2016

Klasa IVa: Katarzyna Bednarczyk, Milan Kita, Hanna Sołtys
Klasa IVb: Małgorzata Gołębiowska, Weronika Graff, Marta Grzegorzyca, Stefan Szarek, Jan Uznański
Klasa Va: Igor Dołęga, Aleksandra Matysek, Mikołaj Purol, Martyna Szczęśniak, Jagoda Szubert, Tomasz Żuradzki
Klasa Vb: Oliwia Czarnek, Aleksandra Dousa, Aleksandra Gradowska, Karol Graff, Aleksandra Jędrzejczyk, Miłosz Kukuła, Julia Małecka, Antoni Maślanka, Magdalena Sorysz, Martyna Ziętkiewicz,
Klasa VIa: Lidia Gąsowska, Maurycy Januszek, Agnieszka Król, Maciej Pająk
Klasa VIb: Kamil Białobrzeski, Magdalena Bielawska, Szymon Gaweł, Marta Kapałka, Izabela Krężołek, Miłosz Nowak, Pola Sontowska

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2014/2015

Klasa IVa: Błażej Gniadek,  Aleksandra Matysek, Mikołaj Purol, Martyna Szczęśniak, Jagoda Szubert, Ewa Ziomek,  Tomasz Żuradzki
Klasa IVb: Oliwia Czarnek,  Aleksandra Dousa, Aleksandra Gradowska, Karol Graff, Aleksandra Jędrzejczyk, Miłosz Kukuła, Julia Małecka, Maria Sokołowska, Magdalena Sorysz, Martyna Ziętkiewicz, Marika Żak
Klasa Va: Julia Banach, Lidia Gąsowska, Agnieszka Król, Julia Więcek, Filip Rinchowski
Klasa Vb: Magdalena Bielawska, Szymon Gaweł, Marta Kapałka, Miłosz Nowak, Pola Sontowska
Klasa VIa: Wojciech Małecki, Jakub Matysek, Alicja Niedźwieńska, Magdalena Rakoczy, Zuzanna Sot, Zuzanna Tomaszewska,  Antoni Zaremba, Radosław Żak
Klasa VIb: Jakub Cerek, Gabriela Jarczyk, Aleksandra Kopieniak, Emilia Kowal, Aleksander  Pugowski, Zofia Sokołowska, Julia Wyka

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2013/2014

Klasa IVa:
Klasa IVb: Magdalena Bielawska, Marta Kapałka, Miłosz Nowak, Pola Sontowska,
Klasa Va: Zuzanna Adamowicz, Wojciech Małecki, Jakub Matysek, Alicja Niedźwieńska, Magdalena Rakoczy, Zuzanna Sot, Antoni Zaremba, Radosław Żak
Klasa Vb:
Klasa VIa: Estera Jęcek, Jan Kasperek, Bartłomiej Kokot, Nikodem Korohoda, Kacper Krawczyk
Klasa VIb: Tomasz Bartuś, Anna Bazarowa, Aleksandra Ciesińska, Aleksandra Drozd, Władysław Sokołowski, Agnieszka Strakowska

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2012/2013

Klasa IVa: Jan Ciurej, Wojciech Małecki, Alicja Małkowska, Jakub Matysek, Alicja Niedźwieńska, Magdalena Rakoczy, Zuzanna Sot, Mateusz Stępień, Antoni Zaremba, Radosław Żak
Klasa IVb: Jakub Cerek, Aleksandra Kopieniak, Emilia Kowal, Zofia Sokołowska, Dominika Sykta, Franciszek Szarek
Klasa Va: Bartłomiej Kokot, Nikodem Korohoda
Klasa Vb: Tomasz Bartuś, Anna Bazarova, Aleksandra Ciesińska, Aleksandra Drozd, Nikodem Oleniacz, Władysław Sokołowski, Olga Ziętkiewicz
Klasa VI: Urszula Durlak, Weronika Janik, Weronika Król, Stanisław Łenyk, Emilia Mach, Jakub Palczewski, Michał Pilch, Mikołaj Sztab, Maciej Zieliński

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2011/2012

Klasa 1a: Anna Augustyn, Dawid Kulas, Aleksandra Matysek, Martyna Szczęśniak, Jagoda Szubert, Tomasz Żuradzki
Klasa 1b: Aleksandra Grabowska, Aleksandra Gradowska, Julia Małecka, Magdalena Sorysz, Maria Sokołowska, Martyna Ziętkiewicz, Marika Żak
Klasa 2a: Emilia Berbeka, Tymoteusz Grabowski, Agnieszka Król, Antonina Tokarz, Monika Waga, Julia Więcek
Klasa 2b: Magdalena Bielawska, Mrta Kapałka, Maria Marzecka, Miłosz Nowak, Pola Sontowska, Izabela Krężołek
Klasa 3a: Zuzanna Adamowicz, Jan Ciurej, Esteva Góralczyk, Joanna Jędrzejczyk, Kinga Kucharczyk, Wojciech Małecki, Alicja Małkowska, Jakub Matysek, Alicja Niedźwieńska, Wojciech Orłowski, Magdalena Rakoczy, Zuzanna Sot, Mateusz Stępień, Zuzanna Tomaszewska, Krzysztof Weroński, Teodor Widerski, Antoni Zaremba, Radosław Żak
Klasa 3b: Jakub Cerek, Joanna Hyk, Julia Kaczmarczyk, Aleksandra Kopieniak, Igor Kaliciński, Emilia Kowal, Julia Paluch, Zofia Sokołowska, Dominika Sykta, Szymon Tomala, Franciszek Szarek, Zuzanna Wierzbicka, Julia Wyka, Miłosz Zielonka, Olga Majerowicz
Klasa IVa: Estera Jęcek, Bartłomiej Kokot
Klasa IVb: Tomasz Bartuś, Anna Bazarova, Aleksandra Drozd, Agnieszka Strakowska, Olga Ziętkiewicz
Klasa V: Weronika Janik, Weronika Król, Stanisław Łenyk, Emilia Mach, Michał Pilch, Mikołaj Sztaba, Maciej Zieliński
Klasa VI: Justyna Ciesińska, Anna Drozd, Agnieszka Dutka, Oliwia Fudali, Julia Migdał, Maria Nowak, Anna Orłowska, Aleksandra Sieczkowska, Kinga Solawa, Katarzyna Strakowska

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2010/2011

Klasa Ia: Emilia Berbera, Tymoteusz Grafowski, Maurycy Januszek, Natasza Kowal, Agnieszka Król, Maria Podolska, Antonina Tokarz, Monika Waga, Julia Więcek
Klasa Ib: Magdalena Bielawska, Maciej Błażejczyk, Szymon Gaweł, Marta Kapałka, Izabela Krężołek, Maria Marzecka, Miłosz Nowak, Paweł Pałka, Marta Seweryniak, Pola Sontowska
Klasa IIa: Zuzanna Adamowicz, Jan Ciurej, Wojciech Małecki, Alicja Makowska, Magdalena Rakoczy, Mateusz Stępień, Zuzanna Sot, Alicja Niedźwieńska, Zuzanna Tomaszewska, Estera Góralczyk, Jakub Matysek, Antoni Zaremba, Radosław Żak
Klasa IIb: Jakub Cerek, Kacper Gradowski, Igor Kaliciński, Emilia Kowal, Julia Paluch, Zofia Sokołowska, Zuzanna Wierzbicka, Julia Wyka, Franciszek Szarek, Miłosz Zielonka
Klasa IIIa: Izabella Toft, Aleksandra Podleś, Nikodem Korohoda
Klasa IIIb: Anna Bazarowa, Aleksandra Ciesińska, Aleksandra Drozd, Dawid Maślanka, Gabriela Pacholarz, Władysław Sokołowski, Agnieszka Strakowska, Olga Ziętkiewicz
Klasa IV: Weronika Janik, Stanisław Łenyk, Emilia Mach, Michał Pilch, Mikołaj Sztaba, Maciej Zieliński
Klasa V: Justyna Ciesińska, Agnieszka Dutka, Maria Nowak, Katarzyna Strakowska
Klasa VIa: Weronika Astramowicz, Jerzy Martuś, Michał Ciurej, Filip Durlik, Lidia Friso, Anna Matysek, Filip Mucha, Szymon Rudowski, Joanna Sorysz, Karolina Werońska
Klasa VIb: Oxana Góralczyk, Grzegorz Grabowski, Magdalena Jaworska, Jakub Kwater, Natalia Lisowska, Melania Mazur, Kamila Motak, Mikołaj Pugowski, Jakub Sieczkowski

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2009/2010

Klasa Ia: Zuzanna Adamowicz, Jan Ciurej, Esteva Goralczyk, Wojciech Małecki, Alicja Małkowska, Jakub Matysek, Alicja Niedźwieńska, Zuzanna Sot, Mateusz Stępień, Zuzanna Tomaszewska, Dorota Wójtowicz, Antoni Zaremba, Radosław Żak,
Klasa Ib: Jakub Cerek, Igor Kaliciński, Emilia Kowal, Beata Lisowska, Julia Paluch, Zofia Sokołowska, Franciszek Szarek, Szymon Tomala, Zuzanna Wierzbicka, Julia Wyka,
Klasa IIa: Zuzanna Korzonek, Zuzanna Mikołajczyk, Nikodem Korohoda,
Klasa IIb: Anna Bazarowa, Aleksandra Ciesińska, Aleksandra Drozd, Gabriela Pacholarz, Władysław Sokołowski, Agnieszka Strakowska, Olga Ziętkiewicz,
Klasa III: Weronika Janik, Weronika Król, Magdalena Krużycka, Karolina Lewandowska, Emilia Mach, Jakub Palczewski, Michał Pilch, Karolina Ryś, Mikołaj Sztaba, Maciej Zieliński,
Klasa IV: Agnieszka Dutka, Julia Migdał, Aleksandra Sieczkowska, Kinga Solawa, Katarzyna Strakowska
Klasa Va: Weronika Astramowicz, Jerzy Bartuś, Michał Ciurej, Filip Durlik, Lidia Friso, Anna Matysek, Szymon Rudowski, Joanna Sorysz, Karolina Werońska,
Klasa Vb: Magdalena Jaworska, Natalia Lisowska,
Klasa VI: Maria Biegun, Katarzyna Czerlunczakiewicz, Agata Czyżewska, Agnieszka Solawa, Karolina Stępień, Agnieszka Zadworny

Wpis do Złotej Księgi w roku szkolnym 2008/2009

Klasa Ia: Jan Bator, Estera Jęcek, Jan Kasperek, Nikodem Korohoda, Zuzanna Korzonek, Kacper Krawczyk, Franciszek Pasisz, Aleksandra Podleś, Piotr Podolski, Izabela Toft,
Klasa Ib:Aleksandra Ciesińska, Aleksandra Drozd, Marta Kotarba, Marcin Noga, Gabriela Pacholarz, Władysław Sokołowski, Agnieszka Strakowska, Marcelina Tokarz, Olga Ziętkiewicz,
Klasa II:Weronika Janik, Bartłomiej Karczewski, Weronika Krempa, Emilia Mach, Jakub Palczewski, Michał Pilch, Karolina Ryś, Mikołaj Sztaba, Maciej Zieliński, Weronika Król, Katarzyna Krużycka,
Klasa III:Grzegorz Bylina, Justyna Ciesińska, Anna Drozd, Agnieszka Dutka, Oliwia Fudali, Klara Hosiawa, Aleksandra Leśnik, Julia Migdał, Maria Nowak, Anna Orłowska, Marcin Pawlus, Aleksandra Sieczkowska, Kinga Solawa, Katarzyna Strakowska, Tymon Widerski,
Klasa IVa: Weronika Astramowicz, Michał Ciuraj, Filip Duplik, Anna Matysek, Filip Mucha, Karolina Werońska,
Klasa IVb: Magdalena Jaworska, Natalia Lisowska,
Klasa V:Maria Biegun, Katarzyna Czerlunczakiewicz, Gabriela Dziedzic, Agnieszka Solawa, Karolina Stępień, Agnieszka Zadworny,
Klasa VI:Filip Betlej, Katarzyna Cieślak, Barbara Dutka, Justyna Gruś, Patrycja Oleniacz, Julia Pacholarz.

Regulamin Złotej Księgi

Do Złotej Księgi Szkoły Rada Pedagogiczna wpisuje uczniów - na wniosek wychowawcy lub nauczyciela, który jest członkiem Rady, – którzy w danym roku szkolnym otrzymali w klasyfikacji rocznej lub końcowej wzorowe zachowanie i co najmniej bardzo dobre oceny z zajęć dydaktycznych.
Wpisem do Złotej Księgi Rada Pedagogiczna może wyróżnić również ucznia, który uzyskał wzorowe zachowanie, ale nie spełnia pozostałych kryteriów, uzyskał jednak inne, szczególnie wysokie, osiągnięcia wyróżniające go w społeczności szkolnej. Od roku szkolnego 2012/2013 Złota Księga dotyczy klasy IV-VI.

Joomla gallery by joomlashine.com

Kcecak Logo Show

Gościmy

Odwiedza nas 73 gości.

www.opoka.org.pl

Ważne telefony

  • 12-634-50-50   szkoła
  • 12-634-55-33   księgowość
  • 12-634-55-35   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
  • 12-634-30-57   faks
  • więcej...
Początek strony