Pragniemy bardzo gorąco podziękować wszystkim, którzy odpowiedzieli na prośbę i włączyli się do kwesty "Rodacy Bohaterom". Dzięki Wam udało się zebrać kwotę 650,74 zł, która została przekazana Stowarzyszeniu Odra-Niemen aby wspierać weteranów AK na kresach oraz polskie rodziny wielodzietne, osoby samotne wskazane przez Związki Polaków na Ukrainie, Litwie, Białorusi i Mołdawii. 
 
Dziękujemy!
p. Anna Perdenia i p. Agnieszka Majcher

Z radością informujemy, że uczniowie naszego gimnazjum w składzie: Krzysztof Maurek (1B), Tomasz Maurek (3C), Przemysław Sańka (3C) zdobyli II miejsce w finale VI. edycji konkursu PRAWO, RATOWNICTWO, BEZPIECZEŃSTWO organizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa i Komendę Miejską Straży Pożarnej. Gratulujemy!!!

Szczególne podziękowanie składamy ratownikowi medycznemu p. Wojciechowi Dobrowolskiemu z Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.

Opiekun konkursu: Agnieszka Majcher

 
 Wszystkim  „Aniołom” dzięki którym w naszej skrzynce

zebrało się w tym roku szkolnym aż 9 142,69 zł

w imieniu obdarowanych serdecznie dziękujemy!!!

 pola nadziei 2014

 

 

 

 

Pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za włączenie się w kwestę oraz konkursy, które odbywały się w miesiącu kwietniu i maju w naszej szkole na rzecz Towarzystwa Przyjaciół Chorych "Hospicujm im. św. Łazarza". Dzięki Wam udało się zebrać kwotę 911,45 zł. Bardzo dziękujemy! Anna Perdenia i Agnieszka Majcher

Podziękowanie

 

 

 

 

 

 

Zakończenie roku szkolnego w piątek 27.06.2014 roku o godz. 9.30 w klasach z wychowawcami.

O godz. 11.00 Msza św. w Bazylice św. Floriana.

Zapraszamy

KarmaDlaSchroniska2014To już nasza ostatnia akcja w tym roku szkolnym. W ostatnim tygodniu szkoły (23 - 26 czerwca) chcemy wspomóc Przytulisko dla bezdomnych kotów i psów w Harbutowicach, prowadzone przez Fundacje im. Bożeny Chechlińskiej. Zbieramy suchą karmę dla kotów, puszki dla psów i kotów oraz środki czystości, przede wszystkim: płyn do mycia podłóg, płyny do mycia naczyń (Pur, Pery - dobrze usuwają tłuszcz) oraz proszek do prania. 
Zbiórkę prowadzi klasa 3B gimnazjum (odpowiedzialna Natalia Polaniak) oraz p. Agnieszka Majcher. Przyniesione dary można składać u pedagoga (II piętro) lub w pomieszczeniu przy bibliotece (pytać p. Jana na portierni).
 
Liczymy na Waszą pomoc!!!

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie, organizację i tak liczny udział w PIKNIKU SZKOLNYM. Ogromną wdzięczność wyrażamy Radzie Rodziców za zaangażowanie, nauczycielom i pracownikom szkoły za wykonaną pracę, a uczniom za dzielenie się swoimi talentami.

Bóg zapłać za ofiarę złożoną w czasie Mszy św. w kwocie 1640 PLN, która zgodnie z zapowiedzią została przekazana na zakup profesjonalnych organów, z których korzystać będą nasi uczniowie.

ks. Krzysztof - dyr.

9 czerwca 2014 roku zgłosiła się setna osoba do różańca rodziców za dzieci.

Czyli mamy 5 kompletnych zespołów:
Róża św. Rodziny
Róża św. Michała Archanioła
Róża św. Rafała Archanioła
Róża św. Gabriela Archanioła
Róża św. Aniołów Stróżów

Zapraszamy kolejne osoby do wspólnej modlitwy!

Strona akcji: http://www.kcecak.krakow.pl/index.php/rozaniec-rodzicow
Zapisy, pytania lub uwagi proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

seminarium o zdrowiuUczniowie klasy 2 b Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie:  Maria Lachowicz, Piotr Purchała  aktywnie uczestniczyli w Seminarium „Droga do zdrowia. O tożsamości, postawach, promocji zdrowia” zorganizowanym przez Instytut Terapii i Edukacji Społecznej, które odbyło się 5 czerwca 2014 roku na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Udział w seminarium był podsumowaniem cyklu warsztatów „Młodzieżowy Profil Zdrowia Psychicznego – Healthbook”, które zostały przeprowadzone w szkole z udziałem naszych uczniów. Scenariusz spotkań został opracowany przez Instytut Terapii i Edukacji Społecznej i miał na celu promocję zdrowia psychicznego wśród młodzieży, a w szczególności podniesienie świadomości społecznej młodzieży w zakresie problemów zdrowia psychicznego i sytuacji osób chorujących.

                Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w warsztatach, bardzo serdecznie dziękuję. Pedagog szkolny: Agnieszka Majcher

straz miejskaUdało się! W tym roku szkolnym ponownie uczniowie naszego gimnazjum pozytywnie przeszli test półfinałowy i zakwalifikowali się do VI. edycji konkursu PRAWO, RATOWNICTWO, BEZPIECZEŃSTWO organizowanego przez Straż Miejską we współpracy ze Strażą Pożarną. Drużynę w składzie: Krzysztof Maurek (1B), Tomasz Maurek (3C) i Przemysław Sańka (3C) czeka sporo pracy i przygotowań do finału, który odbędzie się 23 czerwca 2014 roku w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Powodzenia!

Opiekun konkursu: p. Agnieszka Majcher

zuch

Z radością informujemy, że mamy 2 laureatów konkursu Zuch:
- z klasy 1b SP: Nina Sontowska
- z klasy 3b SP: Aleksandra Dousa

 

 

Gratulacje! p. Anna Mroczko

Rocznica I Komunii Świętej 2014 r.17 maja 2014 r. trzecioklasiści z wychowawczyniami i rodzicami świętowali rocznicę I Komunii Świętej.  W roku kanonizacji Jana Pawła II Mszę świętą w Centrum Jana Pawła II celebrowali księża katecheci: Jarosław Chlebda i Kazimierz Foltyn.

Po mszy dzieci wysłuchały opowieści o historii tego szczególnego miejsca, spotkały się tam także z księdzem dyrektorem Krzysztofem Wilkiem.
s.Danuta Białonowicz

Teatr w szkole!

Rozkład dzwonków

 • 0 7.30 –  8.15
 • 1 8.20 –  9.05
 • 2 9.15 – 10.00
 • 3 10.10 – 10.55
 • 4 11.10 – 11.55
 • 5 12.05 – 12.50
 • 6 13.00 – 13.45
 • 7 14.05 – 14.50

Kalendarz roku szkolnego

 • Boże Narodzenie: 23.12.2019 - 6.01.2020
 • Ferie zimowe: 27.01.2020 - 9.02.2020
 • Rekolekcje wielkopostne: 18 - 20.03.2020
 • Wielkanoc: 9.04 - 14.04.2020
 • Zakończenie roku szkolnego: 26.06.2020
 • Wakacje: 27.06.2020- 1.09.2020
 • Dni wolne od zajęć dydaktycznych: 1 i 11.11.2019,1.05.2020, 11.06.2020

Harmonogram zebrań rodziców

 • 19 września 2019
 • 14 listopada 2019
 • 23 stycznia 2020
 • 12 marca 2020
 • 21 maja 2020

logotyp program uczymy dzieci programowac

Programy profilaktyczne

www.opoka.org.pl

ud logo

Ważne telefony

Początek strony