Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele
ostatni tydzień w szkole dzięki Wam był bardzo pracowity dla wolontariuszy i uczniów chętnych do pomocy, którzy segregowali, pakowali i przenosili wiele darów dostarczonych od Was wszystkich.
Pragnę podzielić się z Wami wielką radością i oznajmić, że wszystkie 110 Tytek Charytatywnych zostało wypełnionych i przekazanych najbardziej potrzebującym rodzinom z Bazyliki św. Floriana oraz Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krakowie Mistrzejowicach.
Dary z losów choinkowych oraz bony pomogły 5 rodzinom z dziećmi oraz 3 samotnym i chorym osobom przygotować wymarzone święta.
Wiele radości i uśmiechu dzięki Waszej dobroczynności otrzymali również pacjenci oraz ich rodziny z Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci.
Świąteczne kartki dobroczynne bardzo szybko rozeszły się wśród społeczności szkolnej a zebrane środki w kwocie 240 zł zasiliły konto stowarzyszenia Sursum Corda.

Wszystkim zaangażowanym w to wspaniałe dzieło, które co roku łączy wiele serc i przynosi taką obfitość w darach z całego serca w imieniu obdarowanych dziękuję i życzę błogosławionych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

p. Agnieszka Majcher

PODZIeKOWANIE tytki 2018