Małopolski Konkurs Humanistyczny
Finalistami konkursu zostali: Pola Sontowska (6B), Marta Kapałka (6B) i Daniel Gniadek (6A).
Oprócz ww. do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Magdalena Bielawska (6B), Ewa Ziomek (5A), Martyna Ziętkiewicz (5B) i Marika Żak (5B).

Małopolski Konkurs Matematyczny
Finalistą konkursu został Miłosz Nowak (6B).
Do etapu rejonowego oprócz Miłosza przeszedł Daniel Gniadek (6A).

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się trzy osoby: Martyna Ziętkiewicz (5B), Magdalena Werońska (5A) i Pola Sontowska (6B).
Finalistkami konkursu zostały: Pola Sontowska i Magdalena Werońska.

Konkurs historyczny ?Wybitni władcy Polski - Piastowie?
Ewa Ziomek (5A) i Karol Graff (5B) dostali się do etapu rejonowego.
Finalistą i laureatem został Karol Graff.

Serdecznie gratulujemy!

mgrosman25 maja 2016 roku uroczystą galą w NCK zakończyła się XIX Edycja Pól Nadziei organizowana przez Hospicjum Św. Łazarza w Krakowie. Podczas  gali wręczono nagrodę naszemu uczniowi - Michałowi Grosmanowi z kl. I a, który zdobył wyróżnienie  w konkursie fotograficznym " Z żonkilem każdemu do twarzy". Serdecznie gratulujemy!

p. E. Wierzbicka

konkurs panstwo piastowUczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Muzeum Archeologiczne -?Państwo pierwszych Piastów?. Jego celem było zainteresowanie dzieci dziejami Polski w czasach pierwszych Piastów ? od Mieszka I do Bolesława II Szczodrego oraz upamiętnienie 1050. Rocznicy Chrztu Polski.  Laureatami konkursu zostali Ewa Ziomek z klasy Va i Karol Graff z klasy Vb.

Serdecznie gratuluję

p. Magdalena Bem

logo omnibusPod koniec marca 15 uczniów z klas IIa, IIb, IIIa i IIIb zmierzyło się z trudnymi zadaniami konkursu Omnibus.

Wynik bardzo dobry uzyskały Antonina Czyba z kl. IIIa i Natalia Frączek z kl. IIIb, a wynik dobry Anna Rybak z kl. IIb, Karol Mirecki z kl. IIIa i Małgosia Sołtys z kl. IIIb.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

p. Małgorzata Rolke

krakusek czybaWszyscy uczniowie z klas IIIa i IIIb wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krakowie "KRAKUSEK". Najlepiej w eliminacjach szkolnych wypadły Antonina Czyba z kl. IIIa i Natalia Frączek z kl. IIIb. Obie uczennice reprezentowały naszą szkołę w finale konkursu, który odbył się w Zamku Królewskim na Wawelu. Z radością informujemy, że Tosia zajęła II miejsce w Krakusku i z rąk organizatorów, w królewskiej scenerii odebrała pamiątkowy dyplom i nagrody.

p. Małgorzata Rolke

krakusek a czyba

augustianki 2016W dniu 27 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej SS. Augustianek w Krakowie odbył się finał IV Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Religijnej "Kto śpiewa, ten się dwa razy modli". Spośród naszych uczniów wyróżnienia otrzymali:
Mikołaj Kurzawa z kl. VIb (kategoria: soliści)
Michał Pałka z kl. IVa i Paweł Pałka z kl. VIb (kategoria: duety)
Lidia Gąsowska z kl. VIa i Tymoteusz Kołacz z kl. VIb (kategoria: duety)


W konkursie wzięli również udział: Olga Biela z kl. IVa, Matylda Marcych z kl. IVa, Jakub Wajdzik z kl. IVa, Filip Richnowski z kl. VIa.
Gratulujemy!

p. Katarzyna Śmiałkowska

W roku szkolnym 2015/016  finalistkami Ogólnopolskiego Konkursu ?Z poprawną polszczyzną na co dzień? zostały uczennice edukacji wczesnoszkolnej: Gosia Sołtys (IIIb) przygotowywana przez p. Anię Ścieszkę oraz Gabrysia Wierzbicka (IIa) przygotowywana przez p. Martę Prochacką .

Dziewczynki podczas dwóch pierwszych etapów otrzymały bardzo dużą liczbę punktów i bez problemu zostały finalistkami tak prestiżowego konkursu. Przygotowania do konkursu sprawiały im dużo radości i satysfakcji.

Serdecznie gratulujemy sukcesów!!! p. Anna Ścieszka, p. Marta Prochacka

W tym roku szkolnym uczniowie edukacji wczesnoszkolnej po raz pierwszy przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia. Część osób przygotowywała się do konkursu w ramach Koła logicznego myślenia prowadzonego przez p. Martę Prochacką.

Dyplom laureata otrzymała Gosia Sołtys z klasy IIIb ? zdobyła 3. miejsce w Polsce. Dyplom wyróżnienia otrzymała Natalia Frączek również z klasy IIIb ? zajęła 12. miejsce w kraju. W pierwszej dwudziestce znaleźli się również: Ania Dziwisz i Kacper Bieliński z klasy IIa, Ania Rybak (IIb), Karol Mirecki (IIIa) oraz Jaś Malinowski (IIIb).

Serdecznie gratuluję!!!

p. Marta Prochacka

Małopolski Konkurs Matematyczny

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się uczniowie z klasy VI a: Alicja Małkowska, Jakub Matysek, Bogumił Ślusarz, Bartosz Wermiński oraz Radosław Żak.
Finalistami zostali: Ala, Bartek i Radek, a tytuł laureata zdobył Radek.

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Do drugiego etapu przeszli: Zuzanna Sot, Antoni Zaremba, Radosław Żak z kl. VI A oraz Pola Sontowska z kl. V B. Finalistką i laureatką konkursu została Zuzia.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

Aleksander Mystkowski i Krzysztof Weroński z kl. VI A zakwalifikowali się do etapu rejonowego. Finalistą konkursu został Krzyś.

Konkurs historyczny ?Wielcy Polacy ? wybitni generałowie?

Do drugiego etapu zakwalifikowało się dwóch uczniów kl. VI A ? Bogumił Ślusarz i Radosław Żak. Boguś został finalistą i laureatem.

opracowała: p. U. Zacharska

laureatki k biblijnegoLaureaci Małopolskiego Konkursu Biblijny 2014r
 Aleksandra Ciesińska kl.6b
 Olga Ziętkiewicz kl.6b

Finaliści Małopolskiego Konkursu Biblijny 2014r
Anna Bazarowa kl.6b
Agnieszka Strakowska kl.6
Dominik Socha kl.6b

Gratulacje! s. Danuta Białonowicz

logo alfik histSukcesy naszych uczniów w Alfiku Historycznym, który odbył się 5 marca 2014 r.: Karol Graff (IIIb SP) 115 pkt - 3 miejsce w województwie i 6 miejsce w kraju; Pola Sontowska (IVb SP) 118,5 pkt - 2 miejsce w województwie i 4 miejsce w kraju; Radosław Żak (Va SP) 119.75 pkt - 1 miejsce w województwie i 9 miejsce w kraju; Jakub Warias (VIa SP) 100 pkt - 8 miejsce w województwie i 59 w kraju.

Serdecznie gratulujemy! p. Paweł Wierzbicki

 

omg2W obecnym roku szkolnym uczniowie
Katolickiego Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie
brali udział w  IX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Matematycznej dla Gimnazjalistów.

W eliminacjach szkolnych olimpiady uczestniczył jeden z naszych młodszych uczniów: Radosław Żak, który jest dopiero w klasie 5  Katolickiej Szkoły Podstawowej im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie.

nikodemNikodem Korohoda (uczeń klasy VI a) w tym roku szkolnym uzyskał tytuł Laureata Małopolskiego Konkursu Matematycznego.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

p. Urszula Zacharska

Teatr w szkole!

Rozkład dzwonków

 • 0 7.30 -  8.15
 • 1 8.20 -  9.05
 • 2 9.15 - 10.00
 • 3 10.10 - 10.55
 • 4 11.10 - 11.55
 • 5 12.05 - 12.50
 • 6 13.00 - 13.45
 • 7 14.05 - 14.50

Kalendarz roku szkolnego

 • Boże Narodzenie: 23.12.2021 - 2.01.2022
 • Ferie zimowe: 17.01.2022 - 28.01.2022
 • Rekolekcje wielkopostne: 6-13.04.2022
 • Wielkanoc: 14.04 - 19.04.2022
 • Zakończenie roku szkolnego: 24.06.2022
 • Dni wolne od zajęć dydaktycznych: 2,12.11.21; 7.01.22; 2,4-6, 24-26.05.22; 17.06.22

Harmonogram zebrań rodziców

 • 23 września 2021
 • 18 listopada 2021
 • 13 stycznia 2022
 • 10 marca 2022
 • 19 maja 2022

logotyp program uczymy dzieci programowac

Programy profilaktyczne

www.opoka.org.pl

www.opoka.org.pl

ud logo

Ważne telefony

Początek strony